Muhtaroğlu Tuzhurmatu’da Ziyaretlerde Bulundu

08 Eki 2019
247 kez

Irak Türkmen Cephesi Yürütme Kurulu Üyesi ve Salahattin İl Başkanı Heytem Haşim Muhtaroğlu, Ankara'da Keçiören hastanesinde tedavi edildikten sonra Tuzhurmatu'ya geri dönen Türkmen Vatandaşı Hasan Kasım Muhmemed'in evini ziyaret ederek sağlık durumu İle İlgili bilgi aldı.Muhataroğlu aynı zamanda ,Tuz Spor takımının idari komisyonunu ödüllendirdi.

Türkmeneli Televizyonu'na konuşan Yaralının amcası Taha Muhammed Bakır , Türkmenlerin her daim yanında yer alan Irak Türkmen Cephesi ve Türkiye Cumhuriyetine teşekkür etti.

Muhtaroğlu aynı zamanda Tuzhurmatu'da Tuz Spor Takımının Futbol sahasını ziyaret ederek Irak Turnuvasında başarı gösteren Tuz Spor takımının idari komisyonunu ve Futbolcularını ödüllendirdi.
Irak Türkmen Cephesi Yürtüme Kurulu üyesi Ve Salahattin İL başkanı Muhtaroğlu ,Tuz Spor Takımının yerel ve Uluslararası düzeyde önemli başarılar elde ettiğini belirtti.

Türkmen Şehit Sancağı Heytem Haşim Muhtaroğlu izinde yürümeye devam edeceklerini belirten Tuz Spor Takımı Başkanı Rıza Sefer ve Sekreteri Hasan El Hamdani ,Tuz Spor Takımına destek sağlayan Irak Türkmen Cephesi'ne de teşekkür ettiler.

 

Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.