Samarrai, Salahattin Operasyonlar Komutanı İle Görüştü

11 Ağu 2019
281 kez

Salahaddin milletvekili Musenne El Samirrai, Salaheddin operasyonlar komutanı Abdulmuhsin Hatim ile bir araya geldi.

Salaheddin milletvekilinin ofisinden yapılan açıklamada, Musenne El Samirrai, Salaheddin operasyonlar komutanı Abdulmuhsin Hatim ile görüştüğünü belirtti. Görüşmede ikili, Slaheddin'de yaşanan güvenlik durumları ele alınırken, terör örgütü DEAŞ'ten arındırılan Beyci , El Oca ve başka bölgelere göçmenlerin geri dönmelerini sağlamak ve engelleri ortadan kaldırmak için güvenlik güçlerinin rolüne değinildiğini bildirdi.

El Samirrai görüşme sırasında, Operasyon Komutanlığının terörden kurtarılan bölgelerde güvenliği sağlamakta rolünün önemini bildirdi. El Samirrai, terör örgütlerinin güvenlik ihlalerini önlemek için güvenlik ve istihbarat çabalarının yoğunlaştırılması gerektiğine belirtti.
Öteyandan, Salaheddin operasyonlar komutanı Abdulmuhsin Hatim görüşme sırasında, Salaheddin'de güvenlik durum ile ilgili detaylı bilgi vererek göçmenlerin dosyasıne da değindi.

Abdulmuhsin Hatim, Salaheddin'de güvenlik durumun istikrarı ve hayatın normale dönmesinde Operasyon Komutanlığının büyük bir rolünün olduğunu belirtti.

 

Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.